8 630 00959 info@zolespjovejai.lt

VEJOS IR ŽOLĖS PJOVIMAS

  • Žolės pjovimas traktoriumi
  • Žolės pjovimas raideriais ir traktoriukais
  • Žolės pjovimas rankinėmis žoliapjovėmis/krūmapjovė
  • Vejos pjovimas vejapjove
  • Žolės pjovimas kapinėse
Žolės pjovimas traktoriumi

Traktoriaus pagalba greitai nupjauname didelius plotus. Pjaudami aukštą žolę ją sumulčiuojame. Toks pjovimo būdas užtikrina, kad žolė bus nupjauta kiek įmanoma žemiau. Bugninė žoliapjovė pjauna aukštą žolę, meldus, krūmus iki 6cm skersmens. Žolę pjauname su 2,5 metro pločio žoliapjove.
 

Žolės pjovimas raideriais ir traktoriukais

Traktoriukų ir raiderių pagalba greitai pjauname žaliuosius plotus nuo 5 arų. Pjaudami žolę su traktoriukais turime galimybę nupjautą žolę surinkti.

 

 

Žolės pjovimas rankinėmis žoliapjovėmis/krūmapjovė

 Vėjapjovė tinka prižiūrėti žolę, kurios paviršus yra lygus, kurioje nėra daug želdinių,tačiau labai svarbu prižiūrėti ir pievos kraštus. Žolės pjovimui apie medžius, dekoratyvinius augalus, vejos pakraščiuose, yra naudojamos rankinės žoliapjovės/krūmapjovės - trimeriai. Tai yra puiki priemonė aukštai žolei pjauti, taip pat vejos pakraščiams formuoti, bei sunkiai prieinamoms sklypo vietoms susitvarkyti - prie sienos, tvoros ar siauruose tarpuose. 

Vejos pjovimas vejapjove

Nuo žolės pjovimo dažnumo priklauso vejos išvaizda, nuolatinis jos pjovimas užtikrina pievos tankumą ir žalumą . Veją pjauti sezono metu rekomenduojama bent kartą per savaitę. Pjaunant veją svarbu atsižvelgti į žolės aukštį. Dekoratyvinės vejos aukštis turi būti 3-4 cm, parkų, skverų ir kitur augančios žolės aukštis gali būti – 4 - 6 cm.  
Patartina veją pradėti prižiūrėti jau gegužės mėnesį, o baigti spalį. Rečiau pjaunama žolė suprastėja, išretėja. 

 

Žolės pjovimas kapinėse

Pjauname žolę kapinių praėjimuose.

Pjauname žolę laisvuose plotuose

Pjauname žolę pakraščiuose.